Väljakutsed ja arengud virtualiseerimisplatvormidel

IT infrastruktuuri olulises kihis, virtualiseerimises, on toimumas mitmeid arenguid: VMware omandisuhte ja litsentsitingimuste muutus, Nutanixi peadpööritav areng, Red Hat konteinerplatvormi uued võimalused ning Oracle Linux Virtualization Manager kui efektiivne ja soodne alternatiiv.

Kõigil neil on oma optimaalseim kasutusjuht tänapäeva agiilses IT-s.

 

Seminaril saad end kurssi viia, mis ja kuidas on muutunud: uued võimalused, tehnoloogia areng ja alternatiivid.

 

Kuna paljud uued hüperviisorid on KVM põhised, siis tutvustame ka võimekat varundustarkvara Storware. See on alguse saanud just KVM varundamisest, kuid praeguseks toetab palju enamaid platvorme ja pakub nii mõndagi unikaalset.


Ajakava 👇

 

09:30    Kogunemine ning registreerimine 📝    

 

10:00    Uuendused VMware by Broadcom litsentseerimises ning tooteportfellis. Arengud ja väljavaated 2024 / Martin Vohla, Arrow ECS Baltic
Arrow ECS Balticu tehniline konsultant annab ülevaate VMware by Broadcom lahendustest ning vastab küsimustele, mis, miks, kas ja kuidas edasi?

 

10:30    Nutanix privaatpilve platvormi ülevaade ja töökoormate migratsioon / Mihkel Meerits, Advisory System Engineer for Nutanix
Nutanix privaatpilve platvormi ülevaade: virtualiseerimine, konteinerid, iseteenindus ja muu seonduv. Lisaks tuleb juttu töökoormate migratsioonist: vahendid ning väljakutsed.

 

11:00    Seljasirutuspaus ☕   
 
11:30    OLVM, Oracle Linux ja Virtualiseerimine: efektiivne platvorm mitte ainult Oracle rakendustele / Karel Kannel, Proact Estonia tegevjuht     
Oracle Linux ja Virtualiseerimine on KVM põhine efektiivne ja võimekas platvorm virtualiseerimiskeskkondade ning ka hüperkonvergeeritud infrastruktuuri ehitamiseks. 

 

12:00    Red Hat Openshift, platform for Virtualization and more / Timo Vilen, Solution Sales Specialist, Red Hat
Red Hat OpenShift Virtualization, a feature of Red Hat OpenShift, allows IT teams to run virtual machines (VM) alongside containers on the same platform, simplifying management and improving time to production.

 

12:30    Maitsev lõunasöök 🥗
 

​​​​​​13:30    Storware Backup & Recovery - One Solution for all Vmware alternatives / Michał Bambynek, Channel Manager and Artur Wójcik, Professional Services Director, Storware
Storware Backup and Recovery is an enterprise-grade, agent-less solution that caters to various data environments. Whether you’re a small business or a large enterprise with stringent data protection requirements, Storware is here to provide the peace of mind you deserve. Our solution ensures your critical data remains secure, accessible, and recoverable, no matter the circumstances.  
 

14:00    Kokkuvõte ning seminaripäeva lõpp 


Tule kohale, et aru saada millise kasutusjuhu jaoks millist tehnoloogiat kasutada, mis on soodsaim, mis võimekaim.

Kindlasti on sellest abi IT infra arhitektuuri edasiste sammude planeerimisel, samuti eelarve otsustamisel.

 

Seminar on tasuta, kuid eelnev registreerimine kohustuslik.

 

Küsimuste korral võta palun ühendust: marketing@proact.ee

 

Kohtumiseni!
Proact Estonia AS 

Üritus on toimunud. 

Järgmiste kordadeni,

Proact Estonia AS