Kviečiame išgirsti NetApp naujienas ir pokyčius duomenų saugyklų rinkoje.

RENGINYS NUKELTAS Į GRUODŽIO MĖNĖSĮ - NAUJA DATA GREITAI BUS PASKELBTA

Metas po virtualių renginių susitikti gyvai ir aptarti atsinaujinusias NetApp technologijas bei išgirsti vertingų įžvalgų apie saugyklų rinką. 

 

Išgirsite, ką reikia žinoti apie hibridinį debesį, konverguotą infrastruktūrą, apie duomenų valdymo ir apsaugos nuo išpirkos (ransomware) sprendimus, skirtus NetApp technologijų naudotojams.

 

Donatas iš Arrow pristatys universalią NetApp ONTAP sistemą, skirtą duomenų valdymui tiek duomenų centre, tiek ir hibridinės debesijos sprendimuose.
Priya iš NetApp pristatys kaip galima efektyviai valdyti konteinerinių technologijų infrastruktūrą su NetApp Astra programine įranga.

Vėliau, po pertraukos, iš Priya išgirsime trumpą santrauką apie tai, kas naujo buvo girdėti NetApp Insight 2022 metiniame renginyje, o kolega iš Proact Lietuva pristatys, kaip galime padėti apsaugoti jūsų NetApp saugyklų duomenis. 
 

 

Kam skirtas renginys?

Šis renginys bus ypač naudingas IT specialistams, naudojantiems arba ketinantiems naudoti NetApp technologijas, taip pat IT sprendimų priėmėjams ir architektams, atsakingiems už strateginį planavimą ir duomenų centro pertvarką.

 

Darbotvarkė:

9:30 Pasitikimo kava

10:00 NetApp techninės naujienos:

  • Viena unifikuota duomenų saugykla viskam - Donatas Kudrevičius (Arrow ECS)
  • Astra and Kubernetes Containers Update - by Priya Munshi (NetApp)

11:20 Kavos pertraukėlė

11:30 NetApp Insight 2022 wrap-up by Priya Munshi (NetApp)

11:45 Proact Lietuva pristatymas

12:00 Pietūs restorane

 

Šis pusės dienos renginys vyks lapkričio 16 d., trečiadienį, nuo 9:30 iki 13 val., ir po pristatymų bus galimybė pabendrauti su kolegomis IT profesionalais ir NetApp specialistais.

 

Renginys nemokamas, tačiau vietų skaičius ribotas, todėl būtina registracija.
 

Pristatymai vyks gyvai.

Nepamirškite informacija apie renginį pasidalinti su kolegomis.

RENGINYS NUKELTAS Į GRUODŽIO MĖNESĮ

Registracija į seminarą